Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na starostlivosť o riasy a obočie

• Ucinkuje
Hairplus FacEvolution Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows rastové sérum na riasy a obočie 4,5 ml

Overený zákazník Facederma MelJ

Pridané: 12. januára 2024

(naposledy upravené 12. januára 2024)

Zakúpený v Facederma

Mám druhé balenie a zatiaľ najlepšie Sérum na mihalnice . Vyskúšala som už viaceré , ale od vás je

Nanolash Eyelash Serum kondicionér pre rast rias 3 ml

Nanolash Eyelash Serum kondicionér pre rast rias 3 ml

Overený zákazník Neness Official SK Marcela

Pridané: 29. decembra 2023

(naposledy upravené 29. decembra 2023)

Zakúpený v Neness Official SK

Naozaj funguje. Už ho používam niekoľko rokov. Dokonca som musela niektoré mihalnice zastrihnúť. Paráda

Skvelý produkt,naozaj funguje,používam dlhodobé,pravidelne,Mihalnice sú do mesiaca viditeľne dlhšie,hustejšie,pevné

• Je to výborny produkt, ktorý som používala už viackrát a vždy rástli po ňom krásne dlhé a zatočené mihalnice.

Určite odporúčam. Tento produkt som si objednala uz 2x.

Simply You Mihalnicové Hnojivo Sérum 3 ml

Simply You Mihalnicové Hnojivo Sérum 3 ml

Overený zákazník Zlekarne.sk Overený zákazník

Pridané: 11. decembra 2023

Zakúpený v Zlekarne.sk

• hoci aj za krátky čas používania sú mihalnice silnejšie

1 krát ho testujem

Overený zákazník Facederma Valeria

Pridané: 1. decembra 2023

(naposledy upravené 1. decembra 2023)

Zakúpený v Facederma

• vyborny obchodik

Serum mi odporucila kamaratka, na ktorej som si vsimla zmenu v podobe ovela dlhsich mihalnic. Serum skutocne funguje, mihalnice mi podrastli a zhustli uz po mesiaci pravidelnej aplikacie sera. Som velmi spokojna, rozhodne sa oplati investovat.

Overený zákazník Testuj.to Klaudia

Pridané: 24. novembra 2023

• Jednoduchá aplikácia
  • Viditeľný efekt
  • Štípanie a slzenie očí

Sérum Spacelash moje riasy vidieteľne predĺžilo a aj zahustilo. Viditeľne to je najmä pri použití riasenky. Produkt sa jenoducho nanáša pomocou štetinkového aplikátora. Oceňujem, že nie je parfumovaný, no napriek tomu ma po nanesení séra štípali oči. Napriek tomu produkt splnil očakávanie, riasy mám dlhšie, krajšie, hustejšie.

Overený zákazník Testuj.to Oškerská

Pridané: 22. novembra 2023

• Jednoducha aplikácia
  • kompaktne balenie
  • bez výrazneho zápachu

Aj napriek mojej skeptickej povahe som vyskúšala Rimiu sérum na riasy Spacelash a bola som velmi milo prekvapená. Uz dávnejšie som chcela vyskúšať niektory z výrobkov v tejto kategórii ale nevedela som si vybrať. Pri rimii ma presvedčila jednoduchá aplikácia a tak som skúsila. Výsledky su viditeľné uz po cca 1 mesiaci z čoho som zostala celkom šokovaná. Aplikácia je naozaj jednoduchá a sérum ma super konzistenciu. Urcite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

Pridané: 22. novembra 2023

• Pekné balenie
  • Dĺžka rias
  • Množstvo produktu vydrží dlho
  • Štípanie po nanesení
  • Hustota rias
  • Kvalita rias sa nezlepšila

Po približne 8 týždňoch používania, som s produktom Rimia spokojná, čo sa týka dĺžky rias. Síce to nie je nič extrémne, keďže sama som si ten rozdiel nevšimla, až po porovnaní staršej fotky. V hustote ani v kvalite rias mi to velmi nepomohlo, ani nepociťujem rozdiel. Musím ale podotknúť štípanie resp. pálivy pocit po nanesení. Po pár týždňoch to trochu ustúpi, ale je to stále nepríjemné. Sama za seba to teda hodnotím 5 z 10 bodov.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 21. novembra 2023

• Jednoduchá aplikácia
  • Občasne pálenie po aplikácii

Sérum funguje presne tak, ako aj sľubuje. Hoci výsledky nie sú vidieť hneď odzačiatku, sérum prijemne prekvapí a približne po 4 týždňoch sú riasy dlhšie a silnejšie. Vyzdvihla by som jednoduchú aplikáciu a to, že sérum je vhodne aj na citlivé oči, pretože vôbec nedráždi.

obočie je výrazne hustejšie, mihalnice dlhšie. Určite odporúčam.

Funguje

Overený zákazník Testuj.to Tímea

• Lahka manipulácia
  • Viditeľný vysledok
  • Nic

Sérum na riasy Rimia je už na prvý pohľad sympatický produkt ? pekné matné balenie spolu s tenkym štetčekom zabezpečujú precízne a ľahké nanášanie a pri pravidelnom používaní sú viditeľné výsledky už po prvých pár dňoch. Po približne dvoch mesiacoch sú mihalnice viditeľne dlhšie ale sú predovšetkým hustejšie, menej vypadávajú a na pohľad sú hrubšie ? produkt určite odporúčam ?

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Zhustenie obočia
  • Obočie malo peknú farbu
  • Stipanie na vieckach

Testovanie serum na mihalnice ma zaujal koli problému s mojimi svetlímy a krátkimy mihalnicami. Pri testovaní ma z neho stipali viečka . Tak som začala používať na obočie a bola som prekvapená . Obočie za 4tyzdne užívania zhustlo a chĺpky rástli výrazne hnedé .
Pred tým my obočie rástlo pomaly a svetle .

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Naozaj robí, to čo má
  • Nedráždi
  • Ľahko sa používa
  • Zmeny vidieť už po pár týždňoch pravidelného používania
  • Aplikátor na nanášanie séra je síce veľmi praktický a ľahko sa používa, ale tiež sa rýchlo rozstrapkáva

Toto sérum naozaj funguje. Okrem rias som ho používala aj na obočie a prvé výsledky sa ukázali už po pár týždňoch. Riasy sú pevnejšie a dlhšie, v obočí mi dorástli chĺpky aj tam, kde ich už roky (napriek používaniu rôznych prípravkov) nemám. Hoci mám veľmi citlivé očné okolie, sérum ma absolútne neiritovalo a bolo veľmi jednoduché na používanie.

Overený zákazník Testuj.to Pláňavská

• Konzistencia
  • Objem

Sérum som začala používať večer pred spaním nakoľko cez deň by som si ho asi zotrela suchanim oci nakoľko mám dosť citlivé oči... Sérum krásne vonia a ľahko sa nanáša. Moje riasy prestali padať a dokonca mi stmavli. Mam dosť citlivé oči a po odliceni mi vždy padali mihalnice. No po pár dňoch po používaní séra mi nepadaju keď sa sa odlicujem

Zobrazujem 21 - 40 zo 285 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...15