Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na starostlivosť o riasy a obočie

Overený zákazník Testuj.to Diana

Pridané: 20. novembra 2023

• dizajn
  • Štípanie po aplikácii
  • Štetinks na nanášanie by.mohla byť kvalitnejšia

Produkt hodnotím tak na 2 hviezdičky z 5. Riasy možno trolilinku narástli ale minimálme, rozdiel.je takmer nebadateľný, zmenu.v kvalite nepozorujem . Štetinka.na aplikáciu je dosť nekvalitná. Raz na nej ostáva príliš veľa produktu , raz naopak málo. Jediné pozitívum vidím v dizajne produktu.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 19. novembra 2023

• Jednoduchá aplikácia
  • Produkt stačilo nanášať raz denne
  • Vydrží dlho
  • Občas mierne štípanie,ktoré však po chvíli ustúpilo

Produkt som užívala asi mesiac keď som videla prvé výsledky. Mihalnice som mala relatívne dlhé ,ale hustota bola veľmi slabá preto som toto sérum začala užívať . A nakoniec pomohol mám krásne husté mihalnice a ešte mi aj vyrástli do dĺžky. Momentálne ho užívam na udržiavanie každý druhý deň . Občas môže po aplikácii štipáliť , mne sa to stávalo keď som sa predtým odličovala ,ale tento pocit rýchlo ustúpil. Tiež chválim ,že toto sérum stačí nanášať raz denne a to večer práve po večernej hygiene . Zamňa super pomocník keď má žena krátke alebo riedke mihalnice.

Produkt dorazil v poriadku, už pár dní používam, ale zmeny bude vidieť až o niekoľko týždňov, preto neviem vyjadriť spokojnosť a funkčnosť produktu. Zatiaľ je všetko v poriadku.

Overený zákazník Testuj.to Ivka

Pridané: 18. novembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Ľahká aplikácia a textúra séra
  • Rýchle vstrebanie
  • Treba počkať aspon 5 minút po odstránení make up inak sa mi stalo, že sérum štipkalo. Po zotreti séra a chvíli vyčkania následná aplikácia bola v poriadku.

Sérum používam takmer 9 týždňov. V dĺžke som zatiaľ rozdiel nezaznamenala. Mam však veľmi nepoddajné a rovné mihalnice, ktoré rastu pomaly a nie vždy vytočené. Riasy čo mi vypadli alebo sa vytrhli pri používaní kliestikov mi teraz dorastajú o čosi rýchlejšie a su poddajnejsie. Držia vytočené. Treba však po odstránení make upu dlhšie počkať so sérom inak môže trocha štipkať. Serum nadalej budem používať. Som zvedavá na výsledky po dlhšom používaní.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Rýchlr výsledky
  • Štípanie očí na začiatku

Sérum od Rimia Spacelash som dostala na testovanie. Neverila som tomu na začiatku ale milo ma prekvapilo. Na začiatku ma trošku štípali oči ale veľmi rýchlo to prestalo. Po pár týzdňoch som začala vidieť výsledky. Moje riasy narástli a zhustli. Určite ho odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Obal
  • Palenie na vieckach

Krásny, farebný obal, zaujal na prvý pohľad. Krabička by mohla byť menšia. Aplikator super, ľahko sa s ním pracuje. Po porovnaní fotiek je naozaj vidno účinok tohto sera. Som milo prekvapená. Ako negatívum musim napísať moju skúsenosť. Po asi 3 týždňoch používania ma začali páliť viečka. Po tyzdnovej prestávke to prešlo. Doteraz mám dní kedy sérum na vieckach neznesiem a sú dni kedy má nič nepáli. Postupovala som podľa návodu....treba skúsiť. Ale výsledok je naozaj vidno.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Pekná vôňa
  • Rýchle vstrebanie
  • Zloženie

Testovala som Rimia sérum na riasy,keďže je určený aj na obočie,tak som vyskúšala na obočí (to moje bolo riedke a tenké).Príjemná vôňa a zloženie bez parabénov je veľké plus.Praktický malý štetec,použitie 1x denne a rýchle vstrebanie séra je veľká výhoda pre dnešný uponáhľaný svet.Moje obočie sa počas 8 týždňov zahustilo,takže sérum môžem len odporučiť

Overený zákazník Testuj.to Dominika

Pridané: 16. novembra 2023

• Efekt na dĺžku rias
  • Kefka
  • Vôňa

Používanie séra na riasy Spacelash ma príjemne prekvapilo. Po ôsmich týždňoch používania som videla efekt na dĺžke rias. Nevýhodou bol štetec na aplikáciu, kefka ako pri špirále na riasy by bola vhodnejšia. Produkt nemal ani najpríjemnejšiu vôňu, co sa ale dalo čakať.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 8. novembra 2023

• Vôňa produktu
  • Balenie
  • Efekt mihalníc
  • Jediné negatívum bola reakcia na začiatku

So sérom Ríma som veľmi spokojná, mihalnice mi viditeľne narástli a tiež sa zahustili. Najviac je vidieť rozdiel keď si na ne nanesieme maskaru, takto dlhé a výrazné riasy som nemala ešte nikdy v živote ? sérum tiež príjemne voní. Jediné negatívum som zaznamenala na začiatku používania, mala som jemne alergickú reakciu, avšak po čase to ustúpilo a ďalšie používanie bolo bez problémov.
Sérum môžem určite odporúčať, výsledky sú viditeľné ?

Overený zákazník Zlekarne.sk Emília

Pridané: 6. novembra 2023

Zakúpený v Zlekarne.sk

mám ho krátky čas na to aby sa dalo hodnotiť

Na mňa nemá produkt žiadny účinok ani po viac ako mesiaci užívania. Mihalnice nie sú ani dlhšie ani hustejšie... Som sklamaná...

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Pridané: 19. októbra 2023

• Pekný vzhľad balenia
  • Jemný aplikátor s presnou špičkou
  • Jednoduché nanášanie
  • Ľahko vstrebatelné
  • Presný aplikátor
  • Treba len minimálne množstvo séra na každé použitie
  • Po nanesení sérum štípalo na očiach, musela som si ho zmyť
  • Pri opakovanom pokuse o vyskúšanie séra bol výsledok rovnaký, oči ma veľmi štípali

Sérum Rimia na riasy som chcela veľmi vyskúšať a vďaka testovaniu produktu som sa k nemu dostala. Z potešenia však zostalo trocha sklamanie, pretože ihneď po prvom nanesení séra presne podľa pokynov z návodu ma začali obe oči štípať a musela som sérum zmyť. Po pár dňoch som sérum skúsila naniesť znovu, no výsledok bol rovnaký a tak moje testovanie tohto produktu skončilo predčasne. Určite treba však vyzdvihnúť prepracovanie aplikátora, ktorý má jemnú presnú špičku a tým pádom je aplikácia séra úplne jednoduchá.

Overený zákazník Zlekarne.sk Overený zákazník

Pridané: 18. októbra 2023

Zakúpený v Zlekarne.sk

• super

mierne zlepšenie rias po určitej dobe

Výborný produkt, ktorý za to stojí.

• Ľahké nanášanie
  • Dlho vydrží
  • Riady sa krásne zahustia a predĺžia
  • Kupujem už po niekoľký krát

• Produkt som začala používať v januári, až okolo apríla som si už bola istá, že je fantastický. Mihalnice sa mi krásne predĺžili, ale treba tomu nechať čas. U mňa aj 3 mesiace kým som videla efekt. Hneď som ho kúpila aj mami. Hodnotím ako TOP.

Overený zákazník Testuj.to Marika

Pridané: 2. októbra 2023

• Moderne spracovaný obal
  • Jednoduché nanášanie
  • Neznesiteľne páli

Bohužiaľ sérum neznesiteľne pálilo na viečku,podráždilo ho a spôsobilo opuch. Aj po opakovanom použití sa to nezlepšovalo. Očný lekár to posúdil ako alergickú reakciu a daný produkt neodporúčal ďalej používať,preto nevidno ani žiadne výsledky zlepšenia kvality rias.

• Produkt mám zatial krátko. Trosku stipe, to je asi dobre;) zatial som veľmi spokojná.

• Mihalnice rastú

Odporúčam100%